Mekaanikonkatu 3B, 00880 Helsinki

Puh. (09) 222 3700
myynti@rakentajanabc.com
Y-tunnus: 2307700-0

Hallinto

Toimitusjohtaja Hannu Wahlbom
Puh. 0400 400 974
hannu.wahlbom@suomenkalenterit.fi

Myynti ja markkinointi

myynti@rakentajanabc.com

Aineisto

Puh. 050 3387 000
aineisto@rakentajanabc.com

Laskutus

Puh. (09) 222 3700
myynti@rakentajanabc.com

@RakentajanABC


Aluemyynti

Jyväskylän seutu, Kanta-Häme, Länsi-Uusimaa, Pirkanmaa, Pohjois-Savo
Heikki Huotari
Puh. 050 380 2723
heikki.huotari@rakentajanabc.com

Itä-Uusimaa, Keski-Uusimaa, Kymenlaakso, Päijät-Häme, Pääkaupunkiseutu
Kaitzu Hyyryläinen
Puh. 040 5877 220
kaitzu.hyyrylainen@rakentajanabc.com

Huittinen-Sastamala, Jämsä-Keuruu, Kainuu, Keski-Pohjanmaa, Lappi-Koillismaa, Lounais-Häme, Oulu-Raahen seutu, Pohjois-Satakunta, Porin seutu, Rauman seutu, Salon seutu, Turun seutu, Vakka-Suomi
Hannu Wahlbom
Puh. 0400 400 974
hannu.wahlbom@suomenkalenterit.fi

Etelä-Karjala, Etelä-Savo, Pohjois-Karjala
Arja Jokela
Puh. 050 358 4973
arja.jokela@rakentajanabc.com

Pohjanmaa
Pauli Vuorio
Puh. 050 570 8163
pauli.vuorio@rakentajanabc.com